Dış Cephe Kaplamaları

Koç grup orman ürünleri, ahşap dış cephe kaplaması üretim satış ve montajını yapar. Zengin model ve ağaç çeşitleriyle tarihi eserler restarasyonu yapan mimarlara, marangozlara ve son kullanıcılara hizmet eder. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Ahşap dış cephe kaplamalarının, 12cm genişliğinden 30 cm genişliğe kadar, 2 cm kalınlığından 10 cm kalınlığa kadar çok çeşitli modelleri vardır. Genellikle fırınlı çam ağacı kullanılır. Çam ağacı emprenye edilerek çürümeye ve böceklenmeye karşı koruma altına alınır. Malzeme uygulandıktan sonra üzerine Hemel'in Hickson Decor Plus, Hickson Decor Aqua veya Sayerlack Cila Sistemleri'nden birini sürebilirsiniz, renklendireblirsiniz.


Yarım Yuvarlak Yarım Yuvarlak Yarım Yuvarlak Dış Cephe Kaplaması 15m genişliğinde 5cm kalınlığında çam ağacından üretilmiştir.

Yalı baskı Yalı Baskı Yalı Baskı Dış Cephe Kaplaması 15cm genişliğinde 2,6cm Kalınlığında çam tahtasından üretilmiştir .

Dış cephe Dış Cephe Kaplaması 12cm ile 30cmarasında herhangi bir genişlikte 2,6 cm kalınlığında üretilir.

.Dış Cephe seçenekleri Ortası motifli Kenarı motifli Kenarı motifli binili

Çeşitli motiflerde üretilmiş dış cephe kaplamaları.


 Ahşap Uzmanlık İster.Müşterilerimizi aynı zamanda çözüm ortağı olarak görüyoruz, doğru ürünü en uygun fiyatla vermek için çalışıyoruz.