Lambiri

Lambiri duvar ve tavan kaplamalarında kullanılan ses ve ısı izolasyonu iyi, doğal, dekoratif, ekonomik, uzun ömürlü bir malzemedir. Çam, ayous, sapelli, ireko ve sedir ağacından üretilir. Lambiri üretimini kendimiz yapıyoruz. Genellikle 10 cm~ genişliğinde fırınlı tahtadan üretilen lambiri, müşteri talebine göre 12, 15 18 20 cm genişliğinde yapılabilir. Ahşabın nefes alan yapısı, leke tutmaması ve mükemmel bir izolasyon malzemesi olduğu için özellikle çatı katlarının vazgeçilmez yapı malzemesidir. Malzeme uygulandıktan sonra üzerine cam cila vernik ve çeşitli ahşap koruyucuları sürülebilir, renklendirilebilir. İç mekanlar için Hemel'in Hickson Decor Plus, Hickson Decor Aqua veya Sayerlack Linea Blu Cila Sistemlerini tavsiye ediyoruz.

Çam Lambiriyi budak durumunu göre üç sınıfa ayırıyoruz. Ekstra lambiri, birinci sınıf lambiri, ikinci sınıf lambiri.Lambiri Fiyatları için fiyatlarımız bölümüne bakınız.


Ekstra lambiri budaksız fırınlı çam tahtandan üretilir.

Lambiri birinci sınıf Birinci sınıf lambiri seyrek budaklı fırnlı çam tahtadan üretilir.

Lambiri ikinci sınıf İkinci sınıf lambiri düşmeyen budaklı fırınlı çam tahtan üretilir.

Emprenyeli lambiri Dış mekanlarda pergolelerde verandalarda emprenyeli lambiri kullanılır.

Ayous lambiri Saunalarda ayous lambiri kullanılır.

Yer Döşemesi

Ev, ofis, iş yeri gibi kapalı mekanlarda kullanılır. Çam, lareks,meşe, iroko, sapelli ağaçlarından üretilir. Genellikle 10 cm genişliğinde fırınlı tahtadan üretilir. Müşteri isteğine göre 8, 10, 12, 15, 18 ,20 cm genişliğinde üretilebilir. Doğal, şık ve mükemmel bir izolasyon malzemesidir.

Çam yer döşemesi budak durumuna göre üç sınıfa ayırıyoruz. Ekstra yer döşemesi, birinci sınıf yer döşemesi, ikinci sınıf yer döşemesi.


Çam Yer Döşemesi Budaksız fırınlı çam tahtasında üretilir.

Birinci sınıf Yer Döşemesi Seyrek budaklı fırınlı çam tahtasından üretilir.

İkinci sınıf yer döşemesi Düşmeyen budaklı fırınlı çam tahtasından üretilir.


Ahşap Uzmanlık İster.Müşterilerimizi aynı zamanda çözüm ortağı olarak görüyoruz, doğru ürünü en uygun fiyatla vermek için çalışıyoruz